• Големопродажба на очила за сонце и оптички рамки

  ПОВЕЌЕ ОД 20 ГОДИНИ НАЈДОБРИ ВО МАКЕДОНИЈА


  Како да уживате на сонцето со стил

 • Големопродажба на очила за сонце и оптички рамки

  ПОВЕЌЕ ОД 20 ГОДИНИ НАЈДОБРИ ВО МАКЕДОНИЈА


  Сега можете да верувате на своите очи

 • Големопродажба на очила за сонце и оптички рамки

  ПОВЕЌЕ ОД 20 ГОДИНИ НАЈДОБРИ ВО МАКЕДОНИЈА


  Квалитетот е секогаш во мода

Кои сме ние

За нас

Некои факти за нашата компанија

0
избор различни модели
0
продажни места
0
km во просек дневна дистрибуција
0
сертификати за квалитет за секој производ

 

Што ние работиме?

Ние дистрибуираме брендови

 

Marcolin Einar Thelios Divel Supernova Skopje Makedonija

Кој нас ни верува

Кој верува во нас?

Тип на клиент со кого работиме

Оптики


Спортски продавници


Супермаркети


Парфимерии


Аптеки


Продавници за накит


Бутици


Бензински пумпи


КАРИЕРА

За да имаме успешна работа потребно е да имаме успешни луѓе

Луѓето се јадрото на нашиот бизнис, па ако сакате да бидете дел од нашиот Тим, Ве молиме да ни го испратите Вашето ЦВ преку е-маил на

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Ние само прифаќаме контакт од кандидатите директно!

 

Контактирајте не

Тел +389 2 2400 210
Факс +389 2 3074 337
Моб +389 72 222 111
 contact@glorigb.com.mk
Ул.1611 бр.8, 1000 Скопје, Македонија
Close