• Shitje me shumicë të syzeve të diellit dhe kornizave optike

  MË SHUMË SE 20 VJET MË TË MIRËT NË MAQEDONI


  Si të shijoni diellin me stil

 • Shitje me shumicë të syzeve të diellit dhe kornizave optike

  MË SHUMË SE 20 VJET MË TË MIRËT NË MAQEDONI


  Tani mund t’i besoni syve tuaj

 • Shitje me shumicë të syzeve të diellit dhe kornizave optike

  MË SHUMË SE 20 VJET MË TË MIRËT NË MAQEDONI


  Cilësia është gjithmonë në modë

Kush jemi ne

Për ne

Disa fakte për kompaninë tonë

0
zgjedhje e modeleve të ndryshme
0
vende shitjeje
0
km distribuim mesatar ditor
0
certifikata cilësie për çdo produkt

 

Çfarë punojmë ne

Ne distribuojmë marka

 

Shih kush na beson

Kush na beson neve

Lloji i klientëve me të cilët punojmë

Optika


Dyqane sportive


Supermarkete


Parfumeri


Farmaci


Dyqanet e bizhuterive


Butiqe


Stacione karburanti


KARIERË

Që të kemi punë të suksesshme është e nevojshme që të kemi njerëz të suksesshëm

Njerëzit janë bërthama e biznesit tonë, dhe nëse dëshironi që të jeni pjesë e ekipit tonë, ju lutemi ta dërgoni CV-në tuaj nëpërmjet adresës e-mail në

Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser.

Pranojmë kontakt nga kandidatët vetëm në mënyrë direkte!

 

Na kontaktoni

Tel +389 2 2400 210
Fax +389 2 3074 337
Mob +389 72 222 111
 contact@glorigb.com.mk
Rruga 1611 Nr.8, 1000 Shkup, Maqedoni
Close